Чи зручно користуватися MagSafe і навіщо він потрібен

MagSafe – це технологія бездротової магнітної зарядки для телефонів Apple iPhone. Вона з’явилася у 12 версії айфона.
Складається з магнітного кільця в шайбі, воно розташоване на пристрої та допомагає закріпити апарат на зарядному модулі так, щоб він не рухався в процесі заряду батареї.
Можна сказати, це поліпшена версія зарядки без дроту, яка дозволяє залишити  гаджет на надійно закріпленій платформі та не турбуватися, що щось відійде чи порушиться.

Створення такого пристрою несе за собою нові технології. Для того, щоб  айфон заряджався,  в його корпус було вмонтовано 18 прямокутних магнітів, які мають форму кола.
Таким чином, ви можете використовувати інші аксесуари, які підтримують технологію MagSafe. Існують багато аксесуарів, які працюють з підтримкою цієї техніки: powerbank, тримач для телефону в автомобіль і інші. 
Вони мають ті самі функції як і зарядний пристрій. А завдяки магнітам на корпусі iPhone він тримається міцно і добре працює.

Якщо ви маєте телефон з 8 версії й вище ви можете додати магнітне кільце на корпус гаджету і використовувати бездротову зарядку як систему MagSafe.
Зараз на китайському ринку можна знайти багато чохлів, в склад яких уже входить металеве кільце.
Вони повинні прикріпити його до телефону, а вже потім надіти зверху чохол. Таким чином з IPhone в якому не було подібного пристрою можна зробити принципово новий апарат.

Як і кожен електроприлад зарядка MagSafe має свої переваги і недоліки. Щоб напевно зрозуміти чим краще користуватися бездротовою док-станцією чи стандартний дріт розберемо все поступово.

Переваги

 

  • 1. Бездротова платформа дозволяє доволі швидко зарядити смартфон, просто приклавши його до станції. З нею не потрібно довго шукати потрібні дроти. Це дуже зручно особливо, коли поспішаєш і немає часу довго розшукувати зарядку.
  • Також зі станцією більше не потрібно вдивлятися чи йде заряд в смартфоні, тому що при контакті магнітна з платформою телефон видає гарну анімацію. Це і є початок зарядного процесу.
  • 2. Так як ця технологія вже існує в багатьох аксесуарах для айфона. Тож кожен блогер зможе заряджати свій гаджет і знімати улюблене відео, чи робити фотосесію прямо із зарядкою. Для багатьох прихильників відеознімання це гарна знахідка.
  • 3. Щось новеньке завжди залучає до себе увагу. Якщо ви бажаєте спробувати нові технології  в дії, тоді придбайте цей зарядний пристрій і задовольніть свої потреби. Ця нова фішка стане гарним подарунком на свята чи день народження. Ваші близькі точно зрадіють такому сюрпризу.
  • 4. Якщо ви кожен день за кермом автомобіля, то такий пристрій точно для вас. Вам потрібно буде тільки закріпити утримувач для шайби і ви зможете легко знімати смартфон не відволікаючись від дороги.

Недолік

  • 1. Працює тільки з адаптером на 20В. Якщо ваш блок живлення має меншу напругу станція не буде працювати. Вона доволі ємна тому і вимагає відповідну потужність.
  • 2. Бездротова технологія значно зменшує місткість акумулятора. Під час заряду телефон втрачає частину місткості. Так виходить, тому що гаджет  сильно нагрівається. Це дуже погано впливає на працездатності апарату в майбутньому.
  • 3. Не завжди працює в чохлі. Так буває, що  смартфон через надітий на нього бампер не відчуває бездротовій зарядний пристрій. Також магніт вбудований в нього може погано чи зовсім не  реагувати на станцію
  • 4. Сама станція має вигляд шайби і якщо вона не закріплена на утримувачі вам потрібно буде її щораз відкріпляти від айфона. Придбайте підставку абощо для того, щоб шайба трималась, тоді ви легко зможете відділяти від неї гаджет.

 

Таким чином можна зробити висновок, що звичайній зарядний дріт набагато практичний у використанні. Він не псує батарею, швидко заряджає її та працювати буде дуже довго. Але якщо вам дуже хочеться, то дозвольте собі таку дріб’язковість.