Гарантія та сервісне обслуговування
Гарантований обмін протягом 14 днів за умови дотримання всіх без винятку умов обміну-повернення товару, прописаних у гарантійному талоні, який ви отримуєте при покупці товару

На всі товари поширюється гарантія 12 місяців.

Весь товар в інтернет-магазині fedox.com.ua супроводжується гарантією магазину. Термін гарантійного обслуговування вказаний на сторінці товару, та у гарантійному талоні, який ви отримуєте разом із товаром. Також ви можете отримати детальну інформацію у наших менеджерів.

Гарантія передбачає безкоштовний ремонт протягом гарантійного терміну у фірмових сервісних центрах України та Європи, або заміну на аналогічний за призначенням пристрій (у разі неможливості ремонту). Несправні пристрої змінюються абсолютно нові в більшості звернень покупців за гарантією.

Обмін та повернення товару протягом перших 14 днів після покупки

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» покупець має право на заміну або повернення товару протягом 14 днів з моменту покупки. Обміну чи поверненню підлягає лише новий товар, який був у вживанні й немає слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, програмне забезпечення не піддавалося змін і т.п. Має бути збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики.

Ви маєте право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив вас за формою, габаритами, кольором, розміром або з інших причин.

Для повернення чи обміну товару при собі необхідно мати:

Гарантійний талон.
Повну комплектацію товару.
Заводське впакування.
Детальний опис проблеми.
Пристрій має бути без облікового запису, чистий, такий як вам приїхав.


Гарантійний ремонт

Якщо товар вимагає гарантійного обслуговування, просимо Вас зв'язатися з нами за номерами, вказаними на сайті:

(Пн-Сб: 9:00 - 21:00)

Надсилання всіх товарів на гарантійний ремонт здійснюється через поштову службу "Нова пошта".

Пристрій не може бути прийнятий на гарантійний ремонт у разі:

Наявності механічних та інших пошкоджень, що виникли внаслідок умисних чи необережних дій покупця чи третіх осіб
порушення правил використання, викладених виробником
несанкціонованого розкриття, ремонту або зміни внутрішніх комунікацій та компонентів
пошкодження, спричиненого потраплянням до виробу сторонніх предметів, речовин, рідин або дією екстремальних температур
На жаль виробником не передбачена гарантія на аксесуари, які входять в комплект з пристроєм, але ви завжди можете придбати оригінальні аксесуари, що вийшли з ладу, на нашому сайті.


Повернення коштів
Для замовлень оплачених післяплатою або банківською картою, повернення грошових коштів проводиться на карту протягом 14 робочих днів з моменту підтвердження повернення нашим менеджером. Термін зарахування коштів залежить від банку емітента вашої картки й може становити 14-21 робочий день. Зарахування та зняття коштів згідно з тарифами Вашої картки.
Фізичне розташування де можна зробити повернення: Україна. Львівська область м. Львів., вул. Городоцька 81. Поштовий індекс 79000. (ПН — ПТ з 10:00 до 18:00).

Ми бажаємо, щоб ваші пристрої працювали справно і вам не доводилося стикатися з додатковими незручностями. Але якщо така неприємність все ж таки трапиться — ми зробимо все можливе, щоб ви змогли користуватися справним пристроєм якнайшвидше. Ми рекомендуємо Вам регулярно робити резервну копію даних Ваших пристроїв.

Принципи нашої роботи в гарантійному обслуговуванні ґрунтуються на лояльності до наших клієнтів та індивідуальному підході до кожного звернення.